Skvělý vstup Vlků do nové mistrovské sezóny

69

Vítězně zahájili jablonečtí hokejisté letošní soutěžní ročník II. ligy ČR.  V úvodním mistrovském utkání na nymburském stadiónu Vlci vyválčili cennou výhru.

NED Hockey Nymburk – HC Vlci Jablonec nad Nisou 2:3 (1:1,0:1,1:1)

Úvodní branku zápasu vstřelili hosté v polovině 9. minuty, kdy skóre zápasu otevřel Mulač. Odpověd na sebe nenechala dlouho čekat. Už v čase 12:19 překonal hostujícího brankáře Jelínka překvapivým bekhendovým pokusem Stehlík.

V prostřední části měli domácí několik šancí ovšem z gólu se radovali v polovině zápasu hosté, konkrétně Nevyhoštěný, který dorazil Bříškovu ránu.

Na začátku třetí třetiny zvýšil náskok hostů Švík a domácí už stačili jen zásluhou Eisem proměněného trestného střílení snížit. Vyrovnat se jim však ani v power play nepodařilo.

Branky: 13. Stehlík (Loučka, Josefus), 51. Eis (TS) – 9. Mulač (Abraham), 31. Nevyhoštěný (Bříška), 45. Švík (Pavlů, Bříška)

Rozhodčí: Čáp – Hnát, Marek
Vyloučení: 3:7, navíc proti Jabloneci TS, navíc Eis (N), Frk (J) 10 min. OT,