Bílina srovnává sérii na 1:1

63

I druhé utkání rozhodlo prodloužení. Dokonce stejným podílem branek. Jablonečtí přišli o Kamila Bříšku, na kterého byl na konci druhé třetiny mířený tvrdý faul domácím Kunclem. Zůstal v nemocnici, Kuncl dostal trest do konce utkání a Vlkům se rozsypala sestava.

Vlci po dvou třetinách vyhrávali už 4:1, na začátku té poslední zvýšili náskok o další branku na 5:1, ale domácí dokázali během sedmi minut srovnat stav na 5:5. V prodloužení měla Bílina výhodu jednoho muže v poli, přesilovku využila a nakonec vyhrála 6:5.

Sestava Vlků : Hosnedl (Petruželka) – Moravec, Tondr M., Čechura, Pavlů, Pulec, Pilař – Víšek, Bříška, Tondr L. – Mulač, Brokeš, Havlas – Demel, Peřina, Nevyhoštěný – Zeman, Homolka, Babec

Branky : 34. Sýkora (Doležal, Šefl), 43. Procházka (Fučík, Böhm), 45. Kýhos (Hrdlička, Mála), 49. Böhm, 50. Procházka, 65. Mála (Jungvirt) – 4. Moravec (Homolka), 26. Tondr M. (Nevyhoštěný, Peřina), 30. Tondr L. (Víšek, Moravec), 32. Tondr L. (Bříška), 42. Peřina (Nevyhoštěný, Demel)