Výhra Vlků k narozeninám samostatného Československého státu

71

Před začátkem utkání HC RODOS Dvůr Králové nad Labem – HC Vlci Jablonec nad Nisou domácí fan club připravil nápadité choreo k oslavám 100 let ČR.

Jablonečtí hokejisté do zápasu vstoupil velmi aktivně, agresivně a od počátku měli domácí s jejich hrou problémy. V 9. minutě již prohrávali 2:0 a zpět do utkání se RODOS dostal až při přesilové hře. Tu se mu sice využít nepodařilo, ale přeci jen se hra trochu vyrovnala. Po brankách volaly šance Luštince, Zmítka či Fořta, využít se je ale nepodařilo a naopak soupeř do konce třetiny přidal ještě jednu branku.

Ve druhé třetině se Dvoru Králové podařilo ubránit dvě oslabení a hra se opticky srovnala. V této části hry dominovali na obou stranách brankáři a tak třetina skončila bez branek.

Když se domácím v 5. minutě třetí třetiny podařilo využít přesilovku Hoskovcem po připhrávce Duška, zdálo se, že by se mohli dostat do kontaktu. Množily se jejich šance, dostávali se více k tlaku na jabloneckou branku, nedařilo se jim však skórovat a hostující Vlci dvěma góly rozhodli o osudu utkání. Půl minuty před koncem pak ještě Hoskovec skóre z pohledu domácích kosmeticky upravil.

HC RODOS – HC Vlci Jablonec n/N 2:5 (0:3, 0:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 45. Hoskovec (Dušek), 60. Hoskovec (Fořt, Karlík) – 7. Bříška (Plíhal, Tondr), 9. Maďar (Mulač, Brokeš), 18. Pavlů (Brokeš), 51. Plíhal (Bříška, Mrkvička), 57. Maďar (Paulů, Plíhal)

HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Konvisser, Čáp – Vitebský, Starosta, Matějíček, Tondr, Petira, Faltys, Karlík, Hoskovec, Rychtera, Řepík, Dušek, Zmítko, Kocián, Luštinec, Havlas, Fořt, Ježek, Valášek, Řezníček

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hrstka, Jelínek – Mrkvička, Pilař, Pavlů, Abrahám, Šuráň, Havelka, Švík, Nezbeda, Frk, Babec, Tondr, Prokeš, Plíhal, Mulač, Maďar, Bříška

Zdroj: HC Dvůr Králové/Lední hokej (hcrodos.cz), pouze sestavy obou týmů Onlajny (onlajny.com)

Předchozí článekOblíbené rekreačky i zakázaná muzika, v Jablonci startuje projekt 30 ro(c)ků bez opony